Doradztwo personalne

  • Polski
  • English

O HRO Personnel

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Naszym Klientom oferujemy rzetelną, profesjonalną rekrutację pracowników idealnie dopasowanych do potrzeb kadrowych firmy.

Zaspół

Nasz zespół to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji usług z zakresu kadr i płac. Fachowa wiedza na temat rynku pracy, znajomość różnych branż, a także szybkości działania sprawia, że Konsultanci oferują usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z niemal każdego sektora gospodarki.

Zdajemy sobie sprawę, że procesy kadrowo-płacowe są jednymi z najważniejszych funkcji świadczonych na rzecz pracowników, dlatego też w naszej codziennej pracy stawiamy na terminowość, dokładność, a przed wszystkim realizację zadań zgodnie z obowiązującym prawem i najwyższymi standardami. Klienci korzystający z naszych usług mają gwarancję najwyższej jakości, ale oszczędzają zarówno czas i pieniądze.