Doradztwo personalne

  • Polski
  • English

O firmie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Naszym Klientom oferujemy rzetelną, profesjonalną rekrutację pracowników idealnie dopasowanych do potrzeb kadrowych firmy.

ZESPÓŁ

Nasz zespół to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji usług z zakresu kadr i płac. Fachowa wiedza na temat rynku pracy, znajomość różnych branż, a także szybkość działania sprawiają, że konsultanci oferują usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z niemal każdego sektora gospodarki.

Zdajemy sobie sprawę, że procesy kadrowo-płacowe są jednymi z najważniejszych funkcji świadczonych na rzecz pracowników, dlatego też w naszej codziennej pracy stawiamy na terminowość, dokładność, a przed wszystkim realizację zadań zgodnie z obowiązującym prawem i najwyższymi standardami. Klienci korzystający z naszych usług mają gwarancję najwyższej jakości, jednak oszczędzają zarówno czas i pieniądze.

CSR

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Budujemy relacje dzięki usługom świadczonym w oparciu o reguły najwyższej jakości i uczciwości w działaniu.

Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszych pracowników i partnerów w celu osiągnięcia sukcesu i szerzenia dobrych praktyk pracowniczych. Nasze działania mają wydźwięk w społeczności branżowej, aby tworzyć przyjazne środowiska pracy. CSR traktujemy nie tylko jako strategię biznesową i inwestycję w pozycję firmy. Co więcej czujemy się odpowiedzialni za wpływ, jaki mamy na pracowników, klientów, społeczności lokalne, a także wkład biznesu w realizację polityki zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych, jak również angażujemy się w działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy i promujące przedsiębiorczość

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć nową rzeczywistość poprzez nasze flagowe inicjatywy społeczne, których krótki opis mogą Państwo przeczytać poniżej.

SZKOLENIA

Dostrzegamy wartość kapitału ludzkiego na rynku pracy. Liczne warsztaty oraz szkolenia prowadzone przez naszych fachowców cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów i profesjonalistów. Osobom poszukującym pracy pomagamy wybrać właściwą ścieżkę kariery, zdradzamy tajniki skutecznej prezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej, radzenia sobie z trudnymi pytaniami, atrakcyjnego ułożenia listu motywacyjnego i CV. Dzięki naszemu wsparciu wielu uczestników szkoleń skróciło czas poszukiwania pracy i trafiło do branży, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

KOBIETA W PRACY

Program zawodowej aktywizacji kobiet “Kobieta w Pracy” skierowany jest zarówno do kobiet aktywnych zawodowo – odnoszących sukcesy, rozwijających się i realizujących swoje indywidualne pasje, jak i kobiet poszukujących nowych wyzwań. „Kobieta w Pracy” ma wypromować kandydatki świadome, dbające o swój rozwój, aktywne zawodowo i społecznie.

Do udziału w Programie „Kobieta w Pracy” zapraszamy wszystkie Panie zainteresowane podnoszeniem dotychczas zdobytych kwalifikacji zawodowych, chętne dzielić się wiedzą i historią swojego sukcesu oraz edukować innych w zakresie poszukiwania i rozwoju osobistego w pracy.